Динамо перемогло лідера другого дивізіону Данії: фотозвіт переможного матчу киян

Переглядів 535
Динамівець Беніто в матчі проти Вайле. Фото: Динамо
Київське Динамо в рамках товариського матчу зустрілося з представником Данії Вайле. Українська команда виграла зустріч завдяки голам Супряги та Яцика.

У неділю, п’ятого лютого, київське Динамо зіграло черговий контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Туреччині. Суперником підопічних Мірчі Луческу став лідер другого за силою дивізіону Данії – Вайле.

Команди активно розпочали матч, пресингуючи один одного по всьому периметру поля, але відкрити рахунок вдалося динамівцям. Дубінчак пробіг по лівому флангу до лицьової лінії, виконав м’який навіс на лінію воротарського майданчика, звідки залишений без уваги Супряга головою переправив м’яч у ворота – 1:0.

У другому таймі на 11 хвилині «біло-синім» вдалося подвоїти свою перевагу. Кабаєв відібрав м’яча на лівому фланзі, віддав на Гармаша, той переадресував на Яцика, і Олександр прекрасним обвідним ударом поцілив точно в кут воріт впритул зі стійкою.

Більше голів у цьому матчі не було, а тому Динамо перемогло з рахунком 2:0.

Контрольний матч

Динамо – Вайле – 2:0

Голи: Супряга (11), Яцик (81).

Динамо (перший тайм): Нещерет – Дубінчак, Попов, Дячук, Караваєв – Сидорчук, Царенко, Лонвейк, Беніто, Волошин – Супряга.

Динамо (другий тайм): Нещерет (Моргун, 62) – Малиш, Бурда, Сирота, Вівчаренко – Андрієвський, Яцик, Беніто (Пашко, 62), Гармаш, Кабаєв – Супряга (Горбач, 62).

Завтра на «біло-синіх» чекає черговий спаринг – проти Шкендії із Північної Македонії.