Динамо презентувало нову форму, яка символізує єдність фанатів з командою: клуб анонсував початок продажу

Переглядів 5671
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
 Динамо презентувало нову форму, яка символізує єдність фанатів з командою: клуб анонсував початок продажу
Динамо: Фото: ФК Динамо
Київське Динамо презентувало домашній, виїзний та третій комплекти ексклюзивної форми від американського бренду New Balance на сезон 2022/23.

Нова форма динамівців символізує єдність футболістів та фанатів біло-синіх в прагненні до перемоги. Через нову форму Динамо хоче передати історію та спадщину клубу.

Домашній комплект виконаний в біло-блакитних кольорах з діагональною смугою вздовж футболки, яка віддає шану першій чемпіонській команді 1961 року, яка перервала гегемонію московських команд у чемпіонатах СРСР.

Виїзна форма отримала натхнення субкультурою графіті з використанням елементів вуличного мистецтва, а третя виконана в національних кольорах, включаючи переважно жовтий колір з синіми вставками й написом FCDK на передній частині форми. Раніше Динамо використовувало поєднання жовтого та синього на початку 90-х.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv)

Продаж нової форми Динамо в офіційних магазинах New Balance та Динамо стартує онлайн вже завтра. А з 20-го вересня екіпірування буде доступне у фізичних магазинах New Balance.