Динамо програло Шахтарю і зробило головного конкурента чемпіоном у очній грі: відео історичного голу Судакова

Переглядів 1335
Микола Шапаренко та Олександр Зубков. Фото: ФК Динамо
Шахтар у Львові зіграв центральний матч туру УПЛ проти Динамо. Поєдинок закінчився перемогою та офіційним чемпіонством донецького клубу завдяки голу Георгія Судакова.

У суботу, 11 травня, Шахтар на стадіоні «Арена Львів» прийняв Динамо у поєдинку 28-го туру української Прем'єр-ліги. Матч закінчився перемогою «гірників» із рахунком 1:0.

Завдяки такому результату команда Маріно Пушича офіційно стала чемпіоном України!

У середині першого тайму донеччани зуміли відкрити рахунок завдяки пенальті, який впевнено реалізував Георгій Судаков.

Відео голу дивіться в нашому телеграм-каналі

Одразу після перерви замість Назара Волошина на поле вийшов Андрій Ярмоленко, однак глобально він на гру не вплинув.

У Шахтарі в середині тайму Лассіна Траоре і Тарас Степаненко вийшли замість Данила Сікана та Артема Бондаренка, а трохи пізніше Ярослав Ракицький замінив Іраклі Азарова.

Ближче до кінцівки Володимир Шепелев замінив капітана киян Віталія Буяльського.

Останнью зміною у складі Пушича стали виходи Егіналду та Марлона Гомеса замість Олександра Зубкова та Судакова.

У Динамо в кінці також відбулася подвійна заміна: пішли з поля Костянтин Вівчаренко та Владислав Кабаєв, а вийшли Владислав Дубінчак та Матвій Пономаренко відповідно.

УПЛ. 28-й тур.

Шахтар – Динамо – 1:0

Гол: Судаков (пенальті – 33')

• Тепер Шахтар має на своєму рахунку 70 очок, завдяки чому і гарантував собі перше місце по закінченні сезону за два тури до фінішу.
  • Динамо займає другу сходинку в турнірній таблиці, зберігаючи в своєму активі 63 залікові пункти.
  • Судаков у нинішньому сезоні провів 34 поєдинки в усіх турнірах, забив 10 голів та віддав шість асистів.
  • В наступному матчі, 15 травня, Шахтар зіграє проти Ворскли у фіналі Кубка України.
  • На Динамо 19 числа очікує домашня зустріч з Кривбасом.