Динамо реабілітувалось за поразку від Чорноморця: кияни впевнено здолали в гостях Олександрію

Переглядів 2071
Олександрія - Динамо. Фото: УПЛ
У суботу, 20 травня, у поєдинку 27 туру української Прем'єр-ліги Олександрія на своєму полі приймала київське Динамо. Зустріч завершилася впевненою перемогою гостей із рахунком 5:1.

З перших хвилин матчу Динамо взяло ініціативу до своїх рук. На восьмій хвилині Перріс протяг м'яч флангом і зряче прострілив на Андрієвського, удар з правої у півзахисника Динамо не вийшов.

На 16-й хвилині Шепелєв пробив у штангу, а за хвилину Динамо все ж таки добилося свого. Кабаєв обіграв свого опонента на фланзі та прострілив точно на Андрієвського, який потужним ударом прошив воротаря.

На 32-й хвилині Динамо подвоїло перевагу. Перріс обікрав Сігєєва і віддав на Ваната, який технічно прибрав двох захисників і переграв голкіпера.

Перед перервою Олександрія спромоглася забити у ворота Динамо. Кулаков п'ятою підправив простріл Ковальця і Сігєєв продемонстрував якісне завершення – пробив у дев'ятку.

На 73-й хвилині Буяльський побачив підключення Вівчаренка та м'яко закинув йому на хід. Костянтин сильним ударом вразив нижній дальній кут.

Через дві хвилини матч було перервано через повітряну тривогу, яка тривала близько 30 хвилин. Відразу після відновлення поєдинку Динамо ще раз забило і в цьому їм допоміг захисник господарів Логінов, який відправив м'яч у ворота. А завершив розгром Волошин, забивши на 89-й хвилині.

Динамо за три тури до кінця сезону гарантувало собі четверте місце у турнірній таблиці, набравши 53 очки. Олександрія – п'ята (42 бали).