Динамо та Ворскла зіграли внічию: на забитий м’яч Буяльського полтавці відповіли дебютним голом Юрченка

Переглядів 487
Динамо - Ворскла. Фото: Google
У рамках чемпіонату України в Києві зустрілися столичне Динамо та полтавська Ворскла. Команди розписали мирову 1:1 завдяки двом голам у першому таймі.

23-го жовтня у Києві на стадіоні «Динамо імені В.В. Лобановського» відбувся матч дев’ятого туру Прем’єр-ліги України Динамо – Ворскла.

Перший тайм завершився внічию 1:1. На 33 хвилині Віталій Буяльський вивів киян вперед. Але до перерви встиг вирівняти становище новачок ворсклян Владлен Юрченко, який своїм голом у роздягальню відправив команди на відпочинок за нічийного рахунку. До слова, для Юрченка це дебютний гол за Ворсклу.

У другій половині зустрічі команди м’ячів не забивали, а тому поєдинок завершився внічию 1:1.

Прем’єр-ліга України. 9-й тур

Динамо Київ – Ворскла Полтава – 1:1 (1:1)

Голи: Буяльський, 33 – Юрченко, 44.

Після цього поєдинку Динамо з десятьма очками в активі знаходиться на восьмому місці в УПЛ. Ворскла, маючи вісім балів у активі, іде одинадцятою.

Динамо наступний матч зіграє в рамках Ліги Європи з ФК АЕК (Ларнака). У наступному поєдинку УПЛ кияни гратимуть 30-го жовтня проти Кривбасу. Ворскла наступний матч зіграє в рамках УПЛ з Минаєм 29-го жовтня.