Динамо U19 виграло перший матч на турецьких зборах: пропущений гол Суркіса та дубль Озимая

Переглядів 818
Динамо U19 на зборах. Фото: Динамо
Київське Динамо U19 в рамках збіорів у Туреччині зустрілося з швейцарським Натерсом. Українська команда здобула перемогу з рахунком 2:1, завдяки дублю Озимая.

Юнацька команда Динамо, як і основна, готується до поновлення сезону в чемпіонаті U19 в Туреччині.

Підопічні Ігоря Костюка провели перший контрольний матч проти аматорської команди Натерс зі Швейцарії. «Біло-сині» поступалися в рахунку після першого тайму – син Григорія Суркіса, В'ячеслав, пропустив гол після добивання з-за меж штрафного майданчика.

Схилити шальки терезів на свою користь динамівцям вдалося після перерви – дублем відзначився півзахисник Володимир Озимай, причому переможний м'яч він забив на 86 хвилині.

Контрольний матч

Динамо Київ U19 (Україна) – Натерс (Швейцарія) - 2:1

Голи: Озимай (59, 86) – (14).

• У турнірній таблиці УПЛ U19 Динамо з 39 очками іде другим, Шахтар із 40 балами посідає першу позицію.
  • На даний момент основна команда київського Динамо з 28 очками в активі посідає п’яте місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Друга половина сезону для киян розпочнеться матчем проти харківського Металіста 1925 (24.02).