Динамо в меншості обіграло Олександрію в матчі УПЛ: команда Шовковського продовжує гонитву за Шахтарем

Переглядів 3139
Олександрія - Динамо. Фото: УПЛ
У матчі 24-го туру Української Прем'єр-ліги Олександрія приймала в себе вдома київське Динамо. Поєдинок між цими командами завершився перемогою гостей із рахунком 1:0.

Сьогодні, 13 квітня, в рамках 24-го туру УПЛ київське Динамо поїхало в гості до Олександрії.

В першому таймі команда Олександра Шовковського закономірно контролювала перебіг матчу, регулярно загрожуючи воротам господарів.

Однак час йшов, а кияни не могли відкрити рахунок і схоже це почало тиснути на футболістів біло-синіх, адже Назар Волошин заробив дві жовті картки за декілька хвилин в кінцівці першого тайму, залишивши свою команду в меншості.

▶️Переглянути момент із червоною карткою Волошина можна переглянути в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Після чергової повітряної тривоги Динамо у другому таймі відзначилося голом. Володимир Бражко обікрав свого опонента, зіграв у стіночку із Шапаренком та чудово пробив під поперечку.

▶️Переглянути гол Бражка можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Трішки згодом кияни знову засмутили команду Ротаня, але забитий м'яч Ваната було скасовано через офсайд у Шапаренка.

Олександрія не змогла скористатися чисельною перевагою протягом другого тайму. Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Динамо.

Українська Прем'єр-ліга, 24-й тур

Олександрія – Динамо – 0:1

Гол: Бражко, 64

• Наразі Динамо посідає друге місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 48 очок.
  • Олександрія в свою чергу йде 11-ю: в активі команди Руслана Ротаня 24 залікові пункти.
  • В наступному турі Олександрійці зустрінуться із Оболонню (17.04), а біло-сині зіграють проти Минаю (17.04).