Динамо вперше потренувалося у 2023 році: команда зібралася на базі у Віті-Литовській

Переглядів 260
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
Динамо вперше потренувалося у 2023 році: команда зібралася на базі у Віті-Литовській
Тренування Динамо. Фото: Динамо Київ
Київське Динамо зібралося на клубній базі у Віті-Литовській. Столична команда вперше у новому році потренувалася. Загалом у занятті взяли участь 29 гравців.

12 січня основна команда Динамо вийшла з відпустки та розпочала підготовку до другої половини чемпіонату України, вперше у новому році зібравшись на клубній базі у Віті-Литовській, повідомляє офіційний сайт столичного гранда.

У четвер команда провела два тренування – ранкове та вечірнє. Зранку група футболістів, яка не була на медобстеженні, зробила пробіжку та займалася у тренажерній залі, а ввечері після пробіжки основна частина тренування обох груп проходила у манежі. 

Загалом у занятті взяли участь 29 футболістів – чотири воротарі та 25 польових гравців. Після бігової роботи гравці також надворі провели інтенсивну розминку під керівництвом тренера з фізпідготовки. У манежі ж футболісти працювали з м’ячами, зокрема відпрацьовували ведення м’яча, короткий та середній пас. Далі настала черга однієї з найрозповсюдженіших та найулюбленіших вправ для футболістів - квадратів, коли потрібно передачами в один дотик якомога довше утримувати партнерів у центрі. Завершилося же заняття відпрацюванням контролю м’яча у двох групах п’ять на п’ять футболістів з трьома нейтральними, а через певний час команди мінялися місцями.

У п'ятницю теж заплановано два заняття за таким же принципом: вранці працюватиме група футболістів, які були на медобстеженні сьогодні, а ввечері – усі разом. В суботу у динамівців теж буде два тренування, а у неділю – одне.