Динамо впевнено виграло в латвійської Ауди: всі м'ячі забивалися в другому таймі

Переглядів 1873
Динамо на зборах. Фото: Динамо
Київське Динамо перемогло в товариському матчі з латвійською Аудою. Столична команда виграла завдяки точним ударам Кабаєва, Караваєва та Ваната.

23 лютого в рамках товариського матчу київське Динамо грало з латвійською Аудою з міста Кекава. Ця команда у минулому сезоні посіла п'яте місце в чемпіонаті Латвії.

Перший тайм цього поєдинку завершився нульовою нічиєю. А на початку другого тайму українська команда двічі забила після точних ударів Владислава Кабаєва та Олександра Караваєва. Також на 66 хвилині відзначився голом Владислав Ванат. Більше забитих м'ячів у цьому поєдинку не було. Як підсумок, спаринг завершився впевненою перемогою киян з рахунком 3:0.

Товариський матч

Динамо Київ - Ауда - 3:0 (0:0)

Голи: Кабаєв, 53, Караваєв, 55, Ванат, 66.

Зазначимо, що 26 лютого Динамо зіграє спаринг проти ще однієї латвійської команди Валмієри.

Після першої частини сезону Динамо з 30 очками в активі іде на третьому місці в турнірній таблиці УПЛ.

Друга частина сезону для киян розпочнеться матчами з Інгульцем (04.03), Дніпром-1 (12.03) та луганською Зорею (18.03).