Динамо встановило історичний антирекорд чемпіонату України: Шовковський і Ко надовго запам’ятають Верес

Переглядів 36305
15 голосів
Момент з пенальті у матчі з Динамо. Фото: НК Верес
Матч у Рівному, в якому київське Динамо на останніх хвилинах втратило перемогу проти місцевого Вереса (1:1) увійшов в історію через пізній пенальті.

У четвер, 7 березня, рівненський Верес приймав київське Динамо у матчі 20-го туру чемпіонату України. Поєдинок завершився нічиєю (1:1), оскільки на останніх секундах матчу нападник господарів Марко Мрвальєвич реалізував пенальті.

Сам 11-метровий удар за фол Беніто проти Мрвальєвича було призначено на дев'ятій компенсованій до основного часу хвилині. Таким чином цей пенальті у Рівному очолив список найпізніших за всю історію чемпіонатів України, повідомила пресслужба Вереса.

Відео моменту з пенальті в матчі Верес – Динамо:

Нагадаємо, що головним арбітром матчу був Дмитро Панчишин, на VAR працював Віталій Романов.

• Динамо наразі має 35 очок та йде на четвертому місці, маючи три поєдинки в запасі.
  • Верес в свою чергу йде у зоні вильоту, на 15 місці з 13 заліковими пунктами та грою в запасі.
  • У наступному турі 12 березня підопічні Олександра Шовковського зустрінуться із Зорею, а рівняни 17 числа зіграють проти Чорноморця.