Динамо здобуло третю перемогу поспіль: дубль Бражка продовжив безвиграшну серію Олександрії

Переглядів 2509
У неділю, 1 жовтня, у матчі 9-го туру української Прем'єр-ліги київське Динамо на своєму полі приймало Олександрію. Поєдинок завершився перемогою господарів з рахунком 4:2.
  • Загальна гольова серія Динамо продовжується в УПЛ 18 матчів – 46 голів.
  • Переможна домашня серія динамівців в УПЛ триває чотири гри.
  • Безвиграшна серія Олександрії триває в УПЛ сім ігор: дві нічиї та п’ять поразок.
  • Динамо здобуло третю перемогу поспіль.
  • Олександрія зазнала другої поразки поспіль.

Перший реальний момент підопічні Мірчі Луческу втілили в гол: розіграш штрафного з лівого фланку головою продовжив на дальню штангу Караваєв, а неприкритий ніким Бражко вколотив м’яч у сітку воріт.

На 43-й хвилині Олександрія зрівняла рахунок, відзначився Джевані. Через хвилину Ванат вивів Динамо вперед.

Забиті м'ячі в матчі Динамо – Олександрія дивіться в телеграм-каналі FanDay.net

На початку другого тайму Скорко знову відновив паритет, але надалі забивали лише гравці Динамо. На 83-й хвилині дублт оформив Бражко, а в компенсований час відзначився Буяльський.

Чемпіонат України

9-й тур

Динамо – Олександрія – 4:2

Голи: Бражко, 15 (1:0). Джевані, 43 (1:1). Ванат, 44 (2:1). Скорко, 47 (2:2). Бражко, 83 (3:2).  Буяльський, 90+3 (4:2).

• Динамо посідає п'яте місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 15 очок у шести матчах.
  • Олександрія розташувалася на 13-й позиції, маючи у своєму активі вісім балів після дев'яти поєдинків.
  • В наступному турі команда Мірчі Луческу на виїзді зіграє проти житомирського Полісся. Поєдинок заплановано на шосте жовтня. Початок гри о 15:00.
  • Олександрія в десятому турі відправиться в гості до Черкас, де зіграє проти місцевого ЛНЗ. Матч відбудеться сьомого жовтня. Початок поєдинку о 15:00.