Динамо здолало Верес та продовжує переслідувати Шахтар: відео голів команди Шовковського в матчі УПЛ

Переглядів 1222
4 голоси
В атаці Віталій Буяльський. Фото: УПЛ
У відкладеному поєдиноку п’ятого туру УПЛ київське Динамо розгромило рівненський Верес (3:0) та продовжило гонитву у чемпіонських перегонах за Шахтарем.

Дива не сталося. Київське Динамо на класі перемогло рівненський Верес і продовжило свою безпрограшну серію в УПЛ до 16-ти поєдинків.

В першому таймі, попри тотальну перевагу господарів поля, зламати ешелонований захист гостей їм вдалося лише одного разу: Андрій Ярмоленко класно зіграв на добиванні після того, як Вадим Ющишин відбив перед собою м’яч, який спрямував у ствір воріт Володимир Бражко.

По перерві глядачі на голи, здавалося, не дочекаються, але свій шанс, вийшовши на заміну, отримав Матвій Пономаренко і скористався ним сповна. Після передачі від Назара Волошина 18-річний нападник сильним ударом прошив Ющишина. Є перший гол в УПЛ!

Остаточно ж добив Верес ще один джокер Олександра Шовковського Володимир Шепелєв, який завершив розкішну та швидку атаку біло-синіх.

▶️  Відео всіх голів у поєдинку Динамо – Верес дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга

Відкладений поєдинок п’ятого туру

Динамо – Верес 3:0 (1:0)

Голи: Ярмоленко, 40, Пономаренко, 80, Шепелєв, 84.

• Після 26 турів Динамо має в доробку 60 залікових балів та займає другу сходинку в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. Відставання від донецького Шахтаря складає чотири очки.
  • Верес з 20-ма очками в активі розмістився на 14-му щаблі.
  • У наступному турі команда Шовковського вдома прийматиме ковалівський Колос. Поєдинок в Києві має відбутися 5 травня та розпочатися о 15:30.
  • Верес в турі номер 27 у Рівному зіграє проти Миная. Гра запланована на 6 травня. Початок поєдинку о 18:00.