Динамо знайшло «‎нового Забарного»: джерело повідомило, за яку команду виступає захисник

Переглядів 2223
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
Динамо знайшло «‎нового Забарного»: джерело повідомило, за яку команду виступає захисник
Тренування динамівців у Конча-Заспі. Фото: ФК Динамо (Київ)
На радари скаутів київського Динамо потрапив захисник юнацької команди закарпатського Миная Андрій Чеберинчак. Повідомляється, що молодик добре грає на другому поверсі та гарно працює з м'ячем, чим подібний до Іллі Забарного.

Київське Динамо, яке так і не змогло знайти гідної заміни в центрі оборони Іллі Забарному після його відходу до англійського Борнмута, зацікавлене у послугах захисника юнацької команди Миная Андрія Чеберинчака.

З початку другої частини поточного сезону 16-річний футболіст стабільно виступає у першості U-19 і, попри юний вік, показує якісний футбол. Юнак має відмінні фізичні задатки і за манерою гри нагадує Іллю Забарного: високий, добре діє на другому поверсі та у силовій боротьбі, гарно працює з м'ячем.

За інформацією Sport.ua, права на гравця належать Академії ФК Львів, яка виступає у юнацькому чемпіонаті Україні під брендом Миная.

  • Чеберинчак у поточному сезоні провів вісім поєдинків у чемпіонаті U-19: два голи.
  • Динамо після 24-х зіграних поєдинків займає друге місце в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги з 54-ма очками в доробку. Відставання від донецького Шахтаря, який лідирує в чемпіонських перегонах складає чотири пункти.