Дніпро-1 дотиснув Чорноморець, перша перемога Огнєновича в Металісті: як стартував 25 тур УПЛ

Переглядів 1442
Артем Довбик. Фото: ФК Дніпро-1
Сьогодні програма 25 туру стартувала з двох поєдинків. В Одесі Чорноморець приймав Дніпро-1, а Металіст в Ужгороді протистояв ФК Львів.

Поєдинок між Чорноморцем та Дніпром-1 (1:2) видався доволі насиченим. Після безгольового першого тайму вся пожежа припала на другу 45-хвилинку.

На старті другого тайму команди обмінялися голами Даниїла Алефіренка та Олександра Назаренка в період з 53-ї по 57-му хвилини. На 63-й хвилині арбітр Дмитро Панчишин поставив суперечливий пенальті у ворота одеситів, коли Валентин Рубчинський виконав Неймара в чужому штрафному.

Виконувати пенальті взявся Артем Довбик, який двічі поспіль не зміг забити з позначки. Спочатку голкіпер Чорноморця Євген Паст відбив удар, але ще до удару вийшов за лінію воріт, а коли найкращий снайпер УПЛ перебивав, Паст знову вгадав напрямок польоту м'яча.

Подвійний нефарт лише розізлив Довбика, який на 82-й хвилині провів свій 21-й гол в поточному сезоні, який приніс спортклубівцям важку перемогу в Одесі.

Всі голи матчу Чорноморець – Дніпро-1 дивіться за цим посиланням

В паралельному матчі за збереження місця в УПЛ Металіст вийшов переможцем у протистоянні з ФК Львів. Єдиного голу провідного голеадора слобожан Максима Прядуна на 79-й хвилині виявилося достатньо, аби харків'яни здобули першу перемогу під керівництвом Періци Огнєновича.