Дніпро-1 може втратити зіркового легіонера перед грою з Шахтарем: все через календар матчів збірних

Переглядів 582
Аватар Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Дніпро-1 може втратити зіркового легіонера перед грою з Шахтарем: все через календар матчів збірних
Яніс Амаш. Фото: СК Дніпро-1
Хавбек Дніпра-1 Яніс Амаш отримав виклик до національної збірної Алжиру на товариські поєдинки проти команд Малі та Швеції, які відбудуться наступного тижня.

Головний тренер збірної Алжиру з футболу Джамель Бельмаді оголосив список із 24 футболістів, серед яких є представник Дніпра-1. Амаш лише цього літа дебютував за збірну Алжиру в товариській зустрічі проти Ірану (2:1). 

Матчі проти команд Малі та Швеції заплановані на 16-19 листопада. На контрольну гру зі шведами припадає матч 14-го туру УПЛ Дніпро-1 ‒ Шахтар, який вплине на розклад сил в чемпіонаті України перед чотиримісячною перервою.

Нагадаємо, 23-річний алжирець приєднався до Дніпра-1 перед початком сезону 2022/23. Спортклубівці придбали півзахисника в португальської Боавішти за один мільйон євро.

В поточному сезоні Яніс провів у всіх турнірах 16 матчів, забив три голи та віддав шість асистів. 

Контракт Амаша з Дніпром-1 чинний до 30 червня 2026 року. Transfermarkt оцінює вартість гравця у два мільйони євро.

Дніпро-1 на даний момент з 31 очком в активі лідирує в турнірній таблиці чемпіонату України та на п'ять очок випереджають Шахтар. Сьогодні команда Олександра Кучера зіграє з полтавською Ворсклою в рамках 13-го туру УПЛ.

Реклама
1000000 грн
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри