Дніпро-1 отримав ще один трансферний бан: джерело повідомило про фінансове становище в клубі

Переглядів 1154
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Дніпро-1 отримав ще один трансферний бан: джерело повідомило про фінансове становище в клубі
Гравці Дніпра-1. Фото: Google
Спортивний клуб Дніпро-1 має серйозні фінансові проблеми, через що вдруге за півроку отримав заборону на реєстрацію нових футболістів.

Дніпро-1 отримав трансферний бан вдруге за півроку. Раніше дніпровський клуб зіткнувся із аналогічною забороною у зимове трансферне вікно.

Причиною встановлення обмежень є заборгованість із заробітної плати перед гравцями та тренерами. Наразі в клубі не виплачено зарплату за лютий.

Крім того, керівництво обіцяло виплатити команді преміальні за срібні медалі сезону 2022/23, але досі цього не зробило. Про це повідомив спортивний журналіст Віктор Вацко в ефірі свого авторського ютуб-каналу «Вацко Live».

Раніше головний тренер Дніпра-1 Юрій Максимов неодноразово скаржився на проблеми з комплектацією команди, яка минулої зими через трансферний бан змогла посилитися лише одним гравцем – хавбеком Олегом Очеретьком, якого було взято в оренду з донецького Шахтаря.

  • Дніпро-1 посів четверте місце минулого сезону української Прем'єр-ліги.
  • Команда Максимова стартує у єврокубках з другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій, матчі якого відбудуться 25 липня та 1 серпня.