Дніпро-1 переміг і вийшов на друге місце в УПЛ: Філіппов забив четвертий гол у матчі, який тривав п’ять годин

Переглядів 743
Матч Дніпро-1 - Олександрія. Фото: УПЛ
31-річний Олександр Філіппов своїм голом у першому таймі приніс перемогу Дніпру-1 в домашньому поєдинку чемпіонату України проти Олександрії.

Сьогодні, шостого листопада, в рамках 13 туру Прем'єр-ліги України між собою зустрічалися Дніпро-1 та Олександрія.

Перший тайм цієї зустрічі виграли дніпряни, завдяки голу Олександра Філіппова, якому асистував Володимир Адамюк. Гол за ініціативою Філіппова дніпряни відсвяткували по-особливому, привітавши Адамюка з народженням дитини.

Протягом зустрічі арбітр три рази робив паузи, тому що була повітряна тривога. Перед однією з тривог Олексій Гуцуляк забив за дніпровську команду, але суддя вирішив перевірити взяття воріт через систему VAR. У підсумку вердикт було винесено аж через 62 хвилини після забитого м’яча, адже стільки тривала тривога. У підсумку забитий м’яч Олексія не було зараховано.

Чистих голів більше не було в цій зустрічі, тому дніпряни перемогли з рахунком 1:0.

Матч стартував о 17:00 і через тривоги тривав майже п’ять годин.

УПЛ. 13 тур

Дніпро-1 – Олександрія – 1:0 (1:0)

Гол: Філіппов, 34.

• Для Філіппова це вже четвертий гол у цьому сезоні і він є одним із претендентів на те, щоб стати кращим снайпером УПЛ.
  • Дніпро-1 з 27 очками в активі вийшов на друге місце в УПЛ. Олександрія посідає 14 позицію з десятьма балами. У першого Кривбаса також 27 балів, але у них краща різниця забитих-пропущених.
  • Наступний матч дніпряни зіграють з Шахтарем (12.11). Олександрія в наступному поєдинку зустрінеться з Вересом (11.11).