Дніпро-1 переїде в інше місто через останні «прильоти»? Фрідман поставив крапку в складному питанні

Переглядів 4600
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
2 голоси
Дніпро-1 переїде в інше місто через останні «прильоти»? Фрідман поставив крапку в складному питанні
В'ячеслав Фрідман. Фото: СК Дніпро-1
Комерційний директор Дніпро-1 В'ячеслав Фрідман висловився стосовно нещодавніх обстрілів та прильотів по базі клубу, поділившись поглядом на можливий переїзд в інше місто.

У вівторок, другого квітня, тренувальна база СК Дніпро-1 потрапила під атаку дронів-камікадзе з боку російських військ, через що територія комплексу зазнала деяких руйнувань.

Комерційний директор клубу В'ячеслав Фрідман ексклюзивному інтерв’ю для сайту Sport-express.ua розповів про подальші плани дніпрян в контексті даної ситуації.

«На «Дніпро-Арені» нам залишилося провести чотири гри, з яких три вкрай складні: Динамо, Кривбас, Шахтар. Перевозити на чотири гри команду в інше місто недоцільно – я так вважаю. Можливо, якусь гру ми перенесемо, але на сьогодні такого рішення у нас нема. 

Коли збереться команда, будемо консультуватися: з тренерами, гравцями. Дізнаємося їхню думку, тоді і прийматимемо остаточне рішення. Планується, що на заміській базі у Придніпровську футболісти зберуться у четвер – 4 квітня».

Також функіонер висловився і про життя у Дніпрі після цих обстрілів.

«Щодо міста, то Дніпро живе своїм життям. Ніхто нікуди не виїжджає. Працюють театри, кінотеатри, ресторани. Проте в останній місяць повітряних тривог стало набагато більше – вони постійні. 

Раніше такого не було. Схоже, що Дніпро стає більш прифронтовим містом», – сказав Фрідман для Sport-express.ua.

  • Наразі Дніпро-1 посідає третє місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 42 бали після 22-х зіграних турів.
  • В наступному матчі дев'ятого квітня команда Юрія Максимова прийме луганську Зорю.
X