Дніпро-1 поступився у битві лідерів Ракуву Кочергіна: Довбик зіграв у спарингу десять хвилин

Переглядів 1796
Дніпро-1 на зборах. Фото: Дніпро-1
У рамках контрольного поєдинку Дніпро-1 зустрівся з Ракувом. Польська команда перемогла українську з рахунком 3:1. У спарингу взяли участь лідери команд Артем Довбик та Владислав Кочергін.

Поточний лідер чемпіонату України Дніпро-1 в рамках контрольного поєдинку на зборах у Туреччині зустрівся з Ракувом, який іде на першому місці в польській Екстракласі. У цій зустрічі українська команда програла колективу з Ченстохови з рахунком 1:3. Єдиним голом за дніпрян відзначився у другому таймі Танковський.

До слова, за Ракув виступає український півзахисник Владислав Кочергін, який з’явився на полі у другому таймі цього поєдинку.

Зазначимо, що ця зустріч відбулася за зачиненими дверима і не транслювалася.