Дніпро-1 вирвав перемогу над Рухом в доданий час: спортклубівці продовжують гонитву за Шахтарем

Переглядів 1009
Дніпро-1 та Рух сьогодні зустрічалися у передостанньому матчі 22 туру УПЛ, який завершується сьогодні. Гра в Ужгороді завершилася з рахунком 2:2.

Обидві команди в першому потішили високою результативністю. Спочатку Дніпро-1 за півгодини відзначився двічі зусиллями Сарапія та Довбика з пенальті.

Рух відповів двома голами в період з 33 по 38 хвилини. Таллес повернув львів'ян у гру, скоротивши відставання в рахунку, а потім гол Юрія Климчука після помилки Макса Валефа дозволив гостям піти на перерву за рахунку 2:2.

У другому таймі Дніпро-1 мав територіальну перевагу, але до небезпечних моментів свої атаки не доводив. Лише на 65-й хвилині мав один шанс, щоб забити м'яч. Матарітта з флангу увійшов у штрафний майданчик, прострілив із гострого кута, але Паньків зачепив м'яч і завадив замкнути дальню штангу.

І все ж Дніпро-1 дотиснув львівську команду. У компенсований час Когут точним ударом приніс своїй команді важливі три очки. Додамо, що в першому колі дніпряни обіграли "Рух" із таким самим рахунком – 3:2.