Дніпро-1 завдав Шахтарю першої поразки в УПЛ: лідер чемпіонату збільшує відрив від конкурента

Переглядів 16922
4 голоси
Дніпро-1 – Шахтар: Фото: УПЛ
Дніпро-1 святкував перемогу над Шахтарем в центральному матчі 14-го туру УПЛ. Поєдинок в Ужгороді завершився з рахунком 2:1 на користь спортклубівців.

Дві найкращі команди осінньої частини сезону УПЛ вперше в сезоні зіграли очний поєдинок. Особливим протистоянням було для наставників обох команд. Олександр Кучер грав проти команди, якій віддав найкращі роки ігрової кар'єри, а Ігор Йовічевіч зі скандалом пішов з Дніпра-1 та очолив курс на українізацію Шахтаря.

В першому таймі Дніпро-1 запропонував Шахтарю контроль м'яча, притиснувши суперника до воріт, проте першими відкрили рахунок саме «гірники». На 17-й хвилині Михайло Мудрик накрутив кількох суперників на фланзі та змістившись в центр завдав влучного удару по воротах Макса Валефа. Бразильській кіпер Дніпра-1 не зміг впоратися з ударом Мудрика, який вивів Шахтар в лідери.

Проти такого розвитку подій були футболісти Дніпра-1, які за чотири хвилини після пропущеного голу відновили паритет – спортклубівці розтягнули оборону Шахтаря та знайшли в штрафному Олександа Піхальонка, який завдав влучного удару по воротах Анатолія Трубіна.

До перерви кілька небезпечних нагод вдалося створити гравцям Дніпра-1, а Шахтар через пошкодження був змушений міняти Сергія Кривцова на Лукаса Тейлора, який вийшов на гру проти колишнього клубу.

В другому таймі гра продовжила розвиватися за тим самим сценарієм, але цього разу вийти вперед вдалося Дніпру-1 завдяки голу Артема Довбика – форвард Дніпра-1 прийняв м'яч на межі штрафного майданчика та завдав потужного удару в ближній кут Трубіна. В час, що залишився, Шахтар намагався переломити хід гри, але грамотні дії суперника дозволили зберегти Дніпру-1 переможний результат. Фінальний свисток зафіксував перемогу Дніпра-1 – 2:1.

В наступному турі Дніпро-1 зустрінеться з Кривбасом (28 листопада), а Шахтар у стартовому поєдинку ігрового вікенду гратиме з Ворсклою (23 листопада). Того ж дня спортклубівці проведуть перенесений матч з Олександрією.