Дніпро-1 зібрався і показав характер: команда Максимова всуху обіграла Колос на виїзді і зберігла третє місце

Переглядів 458
Футболісти Колосу та Дніпра-1. Фото: ФК Колос
Колос зіграв матч чемпіонату України проти Дніпра-1. Підопічні Юрія Максимова здобули важливі три пункти у боротьбі за місця у зоні єврокубків.

У неділю, 31 березня, Колос на своєму полі прийняв Дніпро-1 у поєдинку 22-го туру української Прем'єр-ліги. Зустріч закінчилася перемогою гостей із рахунком 2:0.

Завдяки цьому тріумфу команда Юрія Максимова перервала двоматчеву серію невдач: нічия з ЛНЗ (1:1) та поразка від Руху (0:1).

Вже у самому дебюті зустрічі лідер дніпрян Олександр Піхальонок відкрив рахунок з передачі форварда Олександра Філіппова.

У другому таймі дніпряни також не залишилися без голу. На цей раз відзначився Олексій Гуцуляк.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

УПЛ. 22-й тур.

Колос – Дніпро-1 – 0:2

Голи: Піхальонок (2'), Гуцуляк (64')

• Після цього матчу Колос посідає 10 місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 24 залікові пункти та матч в запасі.
  • Дніпро-1 в свою чергу займає третю сходинку в чемпіонаті, набравши за 22 тури вже 42 бали.
  • Піхальонок в нинішньому сезоні зіграв у 22 поєдинках в рамках Прем'єр-ліги, забив п'ять голів та віддав чотири результативні передачі.
  • Гуцуляк у 19 зустрічах УПЛ має вже шість забитих м'ячів та два асисти.
  • В наступному турі сьомого квітня Колос прийме Металіст 1925, а Дніпро-1 дев'ятого числа зустрінеться із Зорею.