Чотири голи та пенальті на останніх секундах: результат драматичного матчу Вереса з Інгульцем

Переглядів 165
У неділю, 22 вересня, у поєдинку сьомого туру української Прем'єр-ліги рівненський Верес на своєму стадіоні приймав петровський Інгулець. Зустріч завершилася внічию з рахунком 2:2.
  • Верес на своєму полі 30-й раз зіграв внічию в УПЛ.
  • Безвиграшна домашня серія Вереса триває в Чемпіонатах шість ігор: три нічиї та три поразки.
  • Безвиграшна гостьова серія Інгульця продовжується в УПЛ вісім ігор: чотири нічиї та чотири поразки.
  • Василь Кобін біля керма різних клубів в гостях в УПЛ ще не перемагав – у 20-ти матчах: 9 нічиїх та 11 поразок.

Наприкінці першого тайму Інгулець забив два м'ячі. На 39-й хвилині Станіслав-Нурі Малиш відкрив рахунок, а за шість хвилин Володимир Вілівальд подвоїв перевагу.

Верес відіграв один м'яч на 64-й хвилині завдяки точному удару Дмитра Кльоца, а на останніх секундах матчу господарі зрівняли рахунок. Пенальті реалізував Марко Мрвальєвич.

Відео голів

Чемпіонат України

7-й тур

Верес – Інгулець – 2:2

Голи: Малиш, 39 (0:1). Вілівальд, 45 (0:2). Кльоц, 65 (1:2). Мрвальєвич, 90+6 – з пенальті (2:2).

• Верес посідає 14-те місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши чотири очки.
  • Інгулець розташувався на 13-му рядку, набравши шість балів.