«Радий, що Філіппов знайшов свою гру»: президент Дніпра-1 назвав найкращого форварда 2023 року

Переглядів 6197
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Радий, що Філіппов знайшов свою гру»: президент Дніпра-1 назвав найкращого форварда 2023 року
Юрій Береза. Фото: Google
Юрій Береза, який є почесним президентом Дніпра-1, висловився про українських нападників Артема Довбика з Жирони та Олександра Філіппова, який виступає за дніпрян.

Почесний президент Дніпра-1 Юрій Береза сказав, хто на його думку нападник року – екс-форвард дніпровської команди та голеадор Жирона Артем Довбик чи нинішній гравець атаки дніпрян Олександр Філіппов.

«Звичайно Довбик. Але радий, що Філіппов нарешті знайшов свою гру. Якщо говорити до тих пір, поки грав Довбик, то обрав би його. Але Філіппов, я пам'ятаю, що він нам зробив, гад (сміється), коли ми Десні влетіли, то я тоді ще його хотів разом з Гуцуляком. Не дивлячись на його вік, у нього ще є запас міцності.. Головне, щоб у нього було спортивне щастя і здоров'я, це те, що я бажаю кожному футболісту на день народження», – сказав Береза в інтерв’ю телеграм-каналу «Дніпрянин».

Також почесний президент дніпровського клубу виділив перспективу року:

«Рубчинський і Кінарейкін. Хто більше? Якщо для команди, то більше Рубчинський напевно, у тому плані, що він більше брав на себе відповідальність. Кінарейкііну доля підкинула те, що ми на деякий час втратили воротарів, а Рубчинський сам власноруч проштовхувався до основного складу».

  • Дніпро-1, як і Кривбас, мають у своєму активі по 34 очки. Обидві команди лідирують в УПЛ.
  • Друга частина сезону для дніпровської команди розпочнеться матчем проти Миная (24.02).