Довбик на порозі історичного досягнення: стало відому, чому останній хет-трик нападника став особливим

Переглядів 1101
Артем Довбик. Фото: ФК Дніпро-1
Основний форвард Дніпра-1 Артем Довбик оформив хет-трик за 11 хвилин у матчі 19-го туру української Прем’єр-ліги проти харківського Металіста 1925.

Нападник Дніпра-1 Артем Довбик оформив хет-трик у ворота Металіста-1925 за 11 хвилин і допоміг дніпрянам впритул наблизитися до Шахтаря, який сенсаційно втратив очки в грі з Чорноморцем (2:2).

Водночас 25-річний форвард повторив унікальне досягнення за кількістю хет-триків в чемпіонаті України.

Трьома м'ячами в одному матчі Довбику зміг відзначитися вже втретє в сезоні (до цього Зорі й Колосу), що раніше вдавалося лише Сергію Реброву (Динамо, 99/00) та Олександру Косиріну (Металург Д, 07/08).

Загалом у 34 поєдинках цього сезону за клуб і збірну Артем оформив 29 результативних дій (23 голи і шість асистів).