Довбиком активно цікавиться європейський гранд: з цією командою Моурінью вигравав Лігу чемпіонів

Переглядів 2915
Портуа проявляє неабиякий інтере до українського форварда Артема Довбика, який захищає кольори Дніпра-1 і який став найкращим бомбардиром УПЛ.

Український форвард Дніпра-1 Артем Довбик потрапив у сферу інтересів Порту. Про це повідомляє авторитетне португальське видання Record.

25-річний українець знаходиться у шорт-листі гранда з Португалії. Нападник української збірної розглядається, як потенційна заміна 30-річному іранцю Мехді Таремі, у якого наступного літа завершується контракт і яким цікавиться італійський Мілан. Наголошується, що Довбик є одним з найпріорітетніших варіантів для «драконів» серед усіх кандидатів на підсилення.

Дніпряни оцінюють Довбика у 20 мільйонів євро. Але той факт, що 50% прав на українського збірника належать данському Мідтюлланду, може ускладнити процес перемовин.

Джерело зазначає увагу на продовження контракту Артема з Дніпром-1 до 2025 року. Також відомо, що дніпряни не хочуть відпускати голеадора до старту кваліфікації Ліги чемпіонів.

• Взимку Довбиком цікавився Евертон, однак не зміг заплатити необхідну суму.
  • Довбик із 24 голами в активі впевнено став найкращим снайпером УПЛ сезону 22/23.
  • Дніпро-1 посів друге місце в чемпіонаті України. Команда Олександра Кучера стартує в Лізі чемпіонів в кваліфікаційному раунді.
  • Анатолієм Трубіним цікавиться ще один португальський гранд, а саме Бенфіка.
  • Чемпіонат Португалії сезону 22/23 виграла Бенфіка, а Порту став другим. Третю позиція посіла Брага, а Спортінг розташувався на четвертому місці.
  • Порту і Бенфіка є грандами європейського футболу. Порту під керівництвом Жозе Моурінью в 2004 році сенсаційно другий раз в історії виграв Лігу чемпіонів.