Дулуб шокував керівництво ЛНЗ: гендиректор зробив відверту заяву щодо розтавання з тренером

Переглядів 497
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
Дулуб шокував керівництво ЛНЗ: гендиректор зробив відверту заяву щодо розтавання з тренером
Олег Дулуб. Фото: ФК ЛНЗ
Генеральний директор черкаського ЛНЗ Андрій Колесник висловився щодо звільнення Олега Дулуба з поста головного тренера команди через фінансові причини.

Генеральний директор ЛНЗ Андрій Колесник заявив, що Олег Дулуб виконав завдання, які були перед ним поставлені. Наставник допоміг клубу закріпитися в Українській Прем’єр-ліги.

«Передусім, Олег Анатолійович разом із командою виконали поставлене завдання – ЛНЗ закріпився в УПЛ у своєму першому сезоні. Ми вірили в компетенцію цього головного тренера і, як бачимо, не помилилися з вибором у ситуації, коли потрібно було вгамувати стартовий мандраж команди на початку дебютного сезону в УПЛ. Олег Дулуб яскраво продемонстрував свій рівень і досяг необхідного результату».

Також функціонер зазначив, що після завершення контракту фахівець вимагав таку суму, що клуб просто не міг її потягнути. ЛНЗ було шоковане фінансовими апетитами Дулуба.

«Олег Анатолійович закінчував контракт після минулого сезону. Ми обговорювали умови нового контракту, але тренер висловив фінансові побажання, які просто не можемо виконати. Некоректно говорити про суми, тому що це конфіденційна інформація, але, чесно кажучи, ми були шоковані такими побажаннями. Думаю, такий рівень зарплати був би 2-3 серед тренерів УПЛ. Ми такого дозволити собі на цьому етапі не можемо. Тому ми не змогли домовитися про нову угоду», - сказав Колесник для Tribuna.com.

  • ЛНЗ в минулому сезоні посів сьоме місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Дулуб провів на чолі черкаської команди 25 матчів: десять перемог, вісім нічиїх та сім поразок.