«Дуже довго ми з цим боролися»: тренер академії Динамо розкрив проблему сина Суркіса

Переглядів 12240
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
«Дуже довго ми з цим боролися»: тренер академії Динамо розкрив проблему сина Суркіса
В'ячеслав Суркіс. Фото: Instagram
Тренер академії київського Динамо Всеволод Романенко висловився стосовно проблеми В'ячеслава Суркіса – сина почесного президента клубу Григорія Суркіса.

У складі молодіжної команди Динамо U-19 виступає 17-річний В'ячеслав Суркіс, який є сином Григорія Суркіса – почесного президенту київського гранду.

Тренер академії біло-синіх Всеволод Романенко в ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол» назвав проблему молодого голкіпера.

«Славік, коли пропускав (винен він, чи не винен), хвилин п’ять його на полі не було. Дуже довго ми з цим боролися. Я йому казав: «Пропустив – грай далі, не потрібно переживати. Ти поки переживаєш, то ще два проковтнеш і на цьому гра закінчиться. Розбір буде після матчу».

Десь років у 15 ми цей недуг побороли, практично перед випуском з академії». 

Також спеціаліст розповів про гарний сезон Суркіса-молодшого, який дав йому мотивацію.

«У В’ячеслава був вдалий сезон за команду 2006 року в чемпіонаті України, де він не припускався серйозних помилок, а у фіналі дуже здорово себе проявив. Саме це його мотивувало більше не переживати.

Він подорослішав та став ще більше прислухатися до мене. Гра закінчилася, і вже потім він мені ставив питання. Пізніше у нас з’явився відеоаналіз, ми розбирали з ним моменти», – сказав Романенко для «УФ».

  • Нагадаємо, що минулий сезон В'ячеслав провів на правах оренди у Зорі, а точніше у команді луганців U-19.
  • В нинішній кампанії він провів вже вісім матчів у чемпіонату України до 19 років, в яких пропустив чотири голи.
X