«Дуже прикра поразка для нас»: головний тренер Зорі назвав причину невдачі у матчі проти Кривбасу

Переглядів 86
Младен Бартулович. Фото: Зоря
Головний тренер луганської Зорі Младен Бартулович прокоментував поразку своїх підопічних у матчі проти Кривбасу (0:1) у матчі чемпіонату України.

Головний тренер Зорі Младен Бартулович висловився щодо матчу проти Кривбасу (0:1). На його думку, луганці могли розраховувати на позитивний результат, але вони самі собі привезли гол.

«Дуже прикра поразка для нас. Якби ми забили першими, можливо, було б також більше можливостей грати на контратаках, як це робив Кривбас. Добре розпочали гру, були моменти, які треба було реалізовувати.

Самі собі привезли гол на рівному місці. Потім стало тяжко. Суперник пішов у глибоку оборону. Ми намагалися зрівняти рахунок, але нам не вдалося це зробити.

Також фахівець відзначив, що його команда створювала моменти, однак не вдалося їх реалізувати.

«Ми маємо дуже великий потенціал, і, як ви бачили, фізична готовність на гідному рівні. На жаль, не дотиснули Кривбас. Прикра поразка.

На мою думку, ми непогано увійшли до другого тайму. Мали момент, але не забили. А суперник свій епізод реалізував. Повторюся – самі собі його привезли. Це було несподівано. Десять хвилин приходили до тями. Потім взяли м'яч під контроль, створювали моменти, а реалізація підвела нас», – сказав Бартулович для пресслужби луганського клубу.

• Наразі після десяти проведених матчів Зоря знаходиться на восьмій позиції в чемпіонаті з 12 очками.
  • У наступній грі чемпіонату Зоря зіграє на виїзді проти столичного Лівого Берега 27 жовтня о 13:00.