«Дуже радий, що повернувся до рідного міста, рідної команди»: Приходько поділився очікуваннями від переходу в Кривбас

Переглядів 81
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Дуже радий, що повернувся до рідного міста, рідної команди»: Приходько поділився очікуваннями від переходу в Кривбас
Клім Приходько. Фото: Кривбас
22-річний півзахисник Клім Приходько розповів про свої враження від повернення в Кривбас, за який він уже грав, коли криворізька команда виступала в Першій лізі України.

Півзахисник Клім Приходько, який став другим зимовим новачком криворізького Кривбасу, розповів про своє повернення до команди.

«Емоції тільки позитивні. Дуже радий, що повернувся до рідного міста, рідної команди. Хочу грати за Кривбас, допомагати колективу перемагати у кожному матчі та якнайскоріше дебютувати в УПЛ. Особисті завдання? Кожен день ставати все краще та вибороти місце у стартовому складі Кривбасу», – сказав Приходько в інтерв’ю клубній прес-службі Кривбасу.

Також Приходько, який грав в оренді у Кривбасі, коли команда виступала в Першій лізі, сказав, чи відчуває він додаткову відповідальність, ставши гравцем клубу, який виступає в УПЛ.

«Це набагато вищий рівень. Сильніші суперники, серйозні задачі. Кривбас повинен підніматись у таблиці та входити у топ-6 в цьому сезоні. Ну а далі тільки вище та вище. Стиль якого з клубів мені більше до вподоби? Більш за все сподобалось у Шахтарі через те, що у нього найбільш атакувальний футбол», – додав Приходько.

Після першої частини сезону Кривбас з 18 очками в активі іде на восьмому місці в турнірній таблиці УПЛ.