«‎Дуже яскравий футболіст»: журналіст знайшов гравця, який може замінити Шапаренка чи Буяльського у Динамо

Переглядів 4370
Артем Жилінський Артем Жилінський
4 голоси
«‎Дуже яскравий футболіст»: журналіст знайшов гравця, який може замінити Шапаренка чи Буяльського у Динамо
Олександр Яцик. Фото: ФК Зоря
Коментатор та журналіст Ігор Циганик висловився щодо потенційної заміни Миколи Шапаренка та Віталія Буяльського у складі київського Динамо після того, як вони перейдуть до інших клубів.

Ігор Циганик вважає, що півзахисник Динамо Олександр Яцик, який виступає на правах оренди за Зорю, точно повернеться до складу киян влітку.  

«Яцик стовідсотково повернеться до Динамо, бо футболіст він дуже яскравий. Я думаю, що він матиме шанс проявити себе в Динамо. Але зараз там є Андріївський, Шапаренко, Бражко, Буяльський та Шепелєв, про Царенка ми вже взагалі забули. Тобто дуже серйозна конкуренція».

На думку журналіста, Шапаренко та Буяльський не вічні і їм потрібна буде заміна, тому Яцик гарний кандидат на цю роль. Циганик навів приклад ситуації із Бражком та Сидорчуком.

«Однак Яцик – дуже яскравий футболіст. Думаю, що він свого часу дочекається. Якщо поїдуть Шапаренко чи Буяльський, то я думаю, що Яцик опиниться у Динамо. Чи був би Бражко, якби Сидорчук не захотів виїхати? Я сумніваюся», – сказав Циганик в ефірі «Циганик Live».

  • Олександр Яцик наразі виступає в оренді у луганській Зорі і цього сезону зіграв 21 матч, у яких забив один гол та віддав одну результативну передачу.
  • Динамо після 24-х зіграних поєдинків займає друге місце в турнірній таблиці УПЛ з 54-ма очками в доробку.