Два вилучення та два пенальті в матчі аутсайдерів УПЛ: Оболонь і Минай видали шалений поєдинок

Переглядів 993
Матч Оболонь - Минай. Фото: УПЛ
Київська Оболонь та закарпатський Минай зіграли внічию 1:1. На гол Устименка «пивовари» відповіли точним ударом у виконанні Приймака.

13 квітня відбувся матч 24 туру УПЛ в Києві відбувся поєдинок між Оболонню та закарпатським Минаєм.

Вже на початку поєдинку було вилучено воротаря «пивоварів» Рибку. У першому таймі голів не було.

А ось на 58 хвилині Устименко з другої спроби реалізував пенальті. Та Оболонь відігралася за чотири хвилини стараннями Приймака.

На 67 хвилині команди залишилися в рівних складах після того, як червону картку отримав Корнійчук.

Більше забитих м’ячів не було, а тому матч завершився внічию 1:1.

Відео голів можна подивитися в нашому телеграм-каналі.

УПЛ. 24 тур

Оболонь – Минай – 1:1

Голи: Приймак, 62 – Устименко, 58 (з пенальті).

Вилучення: Рибка, 12 – Корнійчук, 67.

• Після цього поєдинку Оболонь з 19 очками в активі іде на 14 місці в УПЛ. Минай із 15 балами розташовується на 16 позиції.
  • 17 квітня Оболонь зіграє з Олександрією, а Минай зустрінеться з київським Динамо.