Дві перемоги Динамо, фіаско Руха та феєрія від Буковини: як українські клуби провели товариські поєдинки
Клуби завершують свою підготовку до другої частини сезону, зігравши спаринги. А от командам Першої ліги через місяць грати в чемпіонаті України, то їх підготовка перебуває в розпалі.
Кудрівка завдяки реалізованому пенальті Демченка вирвала перемогу над Токтогулом. Динамо здобули дві звитяги: спершу в грі з вісьмома голами переграло Зімбру, а в другій половині дня голи Бражка та Пономаренка принесли перемогу над РФШ.
Полісся в обід поступилося канадському Торонто, а згодом підопічні Руслана Ротаня зіграли внічию з чеським клубом Брно.
Буковина ґрунтовно готується до другої частини, щоб утримати здобуту перевагу над конкурентами та здобути путівку в УПЛ на майбутній сезон. Чернівецька команда з рахунком 5:0 розгромила Прикарпаття.
Рух зіграв завершальний спаринг на зборах у Словенії. Львів’яни з рахунком 1:2 поступилися Олімпії із Любляни.
Контрольні матчі. 14 лютого
- Кудрівка – Токтогул (Киргизстан) – 1:0
- Динамо – Зімбру (Молдова) – 5:3
- Полісся – Торонто (Канада) – 1:2
- Прикарпаття – Буковина – 0:5
- Рух – Олімпія (Словенія) – 1:2
- Динамо – РФШ (Латвія) – 2:0
- Полісся – Брно (Чехія) – 1:1
Полісся, Динамо, Рух та Кудрівка за підсумками першої частини сезону в УПЛ мають 30, 26, 19 і 15 очок та посідають третє, четверте, десяте та 13-те місця в чемпіонаті України відповідно.
- Буковина впевнено лідирує в українській Першій лізі, випереджаючи на дев’ять пунктів Лівий Берег, що йде другим.