«Дякуємо тобі, козаче з Канади»: легіонер залишив Чорноморець

Переглядів 860
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Дякуємо тобі, козаче з Канади»: легіонер залишив Чорноморець
Манджрекар Джеймс. Фото: Google
29-річний канадець Манджрекар Джеймс більше не є футболістом одеського Чорноморця. Канадський захисник тепер продовжить кар'єру в іншому клубі.

Одеський Чорноморець повернувся додому після зборів у Туреччині. Про це повідомляє прес-служба «моряків».

Чорноморець закінчив першу частину зимового збору, що проходив у Туреччині, і незабаром продовжить тренувальну кампанію в Одесі. Але до України повернулися не всі футболісти.

Центральний захисник «моряків» Манджрекар Джеймс, враховуючи сімейні обставини, звернувся до керівництва клубу із проханням припинити діючий контракт. Враховуючи важкий емоційний стан футболіста, клуб пішов назустріч Джеймсу та задовольнив його прохання про дострокове припинення контрактних відносин.

Чорноморець на офіційному сайті подякував Джеймсу за те, що протягом 2022-го року він завжди демонстрував справжній професіоналізм і сміливість. Манджрекар був одним з небагатьох легіонерів в УПЛ, хто не залишив країну, свій клуб у важкі часи.

«Двері нашого клубу, Манджрекаре, завжди для тебе відкриті. Дякуємо тобі, козаче з Канади, і успіхів в подальшій кар'єрі», – пише прес-служба одеситів.

Джеймс до періоду в Україні виступав в Угорщині, датських Мідтьюланні, Фредерисії та Вайле, а також в грецькій Ламії. З 2015 року Манджрекар зіграв за збірну Канади 17 матчів та відзначився двома голами.