Джерело: Шахтар поставив хрест на двох досвідчених гравцях і відправив їх у команду U-17

Переглядів 7638
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
2 голоси
Джерело: Шахтар поставив хрест на двох досвідчених гравцях і відправив їх у команду U-17
Іван Петряк. Фото: ФК Шахтар
Донецький Шахтар відправився на збори до Туреччини без трьох футболістів першої команди, два з яких тренуються з юнацьким складом. Джерело повідомило деталі щодо їх майбутнього.

Шахтар наразі перебуває у Туреччині, де готується до відновлення нинішнього сезону у Лізі Європи та чемпіонаті України.

І з собою на ці збори донеччани не взяли одразу трьох футболістів основного складу. Про це повідомив журналіст Михайло Співаковський.

«Те, що у Туреччині з командою U-19 Олексія Бєліка займаються Тоіров і Удод, нікого не дивує. А гравці з досвідом у Лізі чемпіонів, такі як Топалов, Петряк, Кащук, зараз в Києві.

І наскільки я знаю, Топалов і Петряк тренуються з командою U-17, а Кащук за індивідуальною програмою».

Інсайдер розповів деталі стосовно майбутнього вищевказаних гравців у Шахтарі.

«По Петряку зараз інформації немає, зрозуміло, що Шахтар чекає пропозицій, я нічого не чув про конкретні варіанти. Топалов це гравець, яким дуже предметно цікавилася Олександрія. Я знаю, що він цей варіант відкинув.

Зараз головний претендент на нього це Колос, пропонується оренда і я чув про суму у 200 тисяч за цю угоду. На Кащука, як і повідомлялося, є претенденти з різних країн, але найкращим варіантом виглядає Фамалікао», – сказав Співаковський в ефірі ютуб-каналу «ТаТоТаке».

  • Топалов є вихованцем Шахтаря та провів за першу команду вже 18 матчів, в яких віддав один асист. Його контракт діє до 31 грудня 2025 року.
  • Петряк грав за «гірників» у сезоні 2017/18 і повернувся до складу донеччан у 2022-му.
  • 29-річний вінгер має 39 поєдинків у Шахтарі, три голи і одну результативну передачу, а його угода розрахована до 30 червня 2026-го.
  • Кащук в нинішньому сезоні зіграв у 12 матчах: чотири голи та асист. Контракт Олексія спливає в кінці поточної кампанії.