Епіцентр і Кривбас зіграли божевільний матч з рахунком 5:4: хто виграв поєдинок команд Нагорняка і ван Леувена

Переглядів 48
Аватар Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
1 голос
Епіцентр і Кривбас зіграли божевільний матч з рахунком 5:4: хто виграв поєдинок команд Нагорняка і ван Леувена
Епіцентр проти Кривбасу. Фото: ФК Епіцентр
Криворізький Кривбас на виїзді переміг Епіцентр (Кам'янець-Подільський) у шостому турі української Прем'єр-ліги. Зустріч завершилася гостьовою перемогою команди криворізького клубу з рахунком 5:4.

Кривбас на виїзді переміг Епіцентр у шостому турі УПЛ. Команда нідерландського головного тренера Патріка ван Леувена виграла з рахунком 5:4.

На третій хвилині венесуельський вінгер гостей Глейкер Мендоса відкрив рахунок, а на восьмій хвилині іспанський фланговий півзахисник господарів Хоакінте відповів з пенальті.

На 11-й хвилині нападник Владислав Супряга вперше за майже п'ять років вразив ворота суперника в офіційному матчі, після чого був замінений через травму, а на 25-й хвилині хавбек Єгор Твердохліб знову зрівняв рахунок. За п'ять хвилин до перерви Мендоса знову вивів свою команду в лідери.

Незабаром після відновлення гри на 46-й хвилині венесуельський форвард Карлос Парахо збільшив перевагу гостей, а на 66-й хвилині Артур Микитишин зробив рахунок розгромним.

Але Епіцентр не здався. На 79-й хвилині нападник Владислав Сидун забив третій гол Епіцентра. Остаточний рахунок зустрічі на 89-й хвилині встановив форвард господарів Андрій Борячук.

Україна. Прем'єр-ліга, шостий тур

Епіцентр – Кривбас - 4:5 (2:3)

Голи: Хоакінте, 8 (пен.), Супряга, 11, Сидун, 79, Борячук, 89 – Мендоса, 3, 39, Твердохліб, 25, Парахо, 46, Микитишин, 66

  • Кривбас наразі посідає третє місце в чемпіонаті з 12 очками в шести матчах.
  • Епіцентр зараз 14-й з трьома балами після аналогічної кількості зустрічей.
  • 28 вересня о 13:00 криворізький клуб Патріка ван Леувена на виїзді зіграє з черкаським ЛНЗ.
  • Команда Сергія Нагорняка 26 вересня о 18:00 в гостях зустрінеться з Кудрівкою.