«Фантастичний тріумф»: Козловський відреагував на отримання Рухом премії від УЄФА

Переглядів 6002
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Фантастичний тріумф»: Козловський відреагував на отримання Рухом премії від УЄФА
Григорій Козловський. Фото: ФК Рух
Засновник львівського Руху Григорій Козловський поділився своїми емоціями щодо нагороди від УЄФА за внесок у розвиток європейського футболу, яку отримав жовто-чорний клуб.

Футбольна академія львівського клубу Рух впевнено здобуває авторитет на європейській арені. Її вихованці сяють на полі, а сама академія визнана однією з найкращих у Європі.

Нещодавнє визнання – премія UEFA Grassroots Awards стало яскравим підтвердженням правильності обраного курсу. Нагорода присуджується клубам, які досягли визначних результатів у роботі з молоддю та реалізували ефективні програми розвитку.

Секрет успіху простий: дати молодим талантам шанс проявити себе. Саме така філософія є основою роботи академії, про що говорить її засновник Григорій Козловський.

«В Україні дуже багато талановитих дітей із хорошими фізіологічними даними, просто не завжди вони мають можливість показати свої вміння та таланти. Академія Руху - це шанс розкрити свій талант та перша сходинка до професійного футболу.

Премія UEFA – це фантастичний тріумф львівської молоді на європейському рівні. Це визнання роботи тренерів та всієї команди жовто-чорних. Це значне досягнення для юних футболістів Руху, яке свідчить про їх високу майстерність та перспективність», – заявив Козловський.

  • Рух має в активі 44 очки та посідає п'яте місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • У суботу, 4 травня, Рух зіграє наступний матч в УПЛ проти Олександрії (13:00).