Феєрія Філіппова і жовта картка Максимова: Дніпро-1 всуху обіграв Рух і обійшов Шахтар у турнірній таблиці

Переглядів 1292
Олександр Філіппов святкує гол. Фото: СК Дніпро-1
Рух зіграв проти Дніпра-1 у відкладеному матчі п'ятого туру УПЛ. Поєдинок пройшов у Львові та закінчився впевненою перемогою команди Юрія Максимова із рахунком 2:0.

У середу, першого листопада, Рух на своєму полі зіграв проти Дніпра-1 у перенесеному матчі п'ятого туру української Прем'єр ліги.

Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 2:0. Вони майже наздогнали лідерів чемпіонату.

Підопічні Юрія Максимова взялися за справу вже з самого початку матчу та зусиллями Олександра Філіппова відкрили рахунок на 16-й хвилині.

Вже через 10 хвилин все той же Філіппов асистував на півзахисника Олександр Піхальонка, який забив другий гол дніпрян, а до цього головний тренер команди Максимов отримав жовту картку за те, що кричав на помічника арбітра.

Голи Філіппова та Піхальонка дивіться у нашому телеграм-каналі

УПЛ. 5-й тур.

Рух – Дніпро-1 – 0:2

Голи: Олександр Філіппов (16'), Олександр Піхальонок (26')

• Після цієї перемоги дніпряни піднялися на третю сходинку в турнірній таблиці УПЛ, набравши вже 24 бали за 12 турів та обійшовши Шахтар, у якого два матчі в запасі.
  • Команда Максимова перемогла вп'яте за останніх шість поєдинків.
  • Рух, в свою чергу, залишився на п'ятому місці, маючи 20 очок за 12 матчів.
  • Львів'яни не змогли виграти сім разів за останні дев'ять ігор, проте програли лише вдруге за цей період.
  • В наступному турі шостого листопада Дніпро-1 зустрінеться на своєму полі з Олександрією.
  • Рух зіграє в той же день вдома проти Оболоні.