«ФК Львів мав набрати 15—16 пунктів»: Дулуб назвав свою ідеальну формулу перемоги

Переглядів 145
Артем Жилінський
Артем Жилінський
0 голосів
«ФК Львів мав набрати 15—16 пунктів»: Дулуб назвав свою ідеальну формулу перемоги
Олег Дулуб. Фото: ФК Львів
Головний тренер футбольного клубу Львів Олег Дулуб вважає, що львівській команді не щастило протягом чемпіонату Україну і його підопічні не дорахувалися, як мінімум, шести очків.

Головний тренер ФК Львів Дулуб розповів про свою ідеальну формулу перемоги. На думку фахівця, везіння майже не впливає не перебіг матчу.

«Я чітко дотримуюсь європейської класифікації щодо того, від чого залежить кінцевий результат команди. З неї випливає, що 35 відсотків — гравці, 25 відсотків — їхня мотивація, 20 відсотків — тренувальний процес, 15 відсотків — організація атмосфери навколо роздягальні і лише 5 відсотків — це везіння».

Також Дулуб заявив, що ФК Львів не дорахувався очок, адже фортуна відверталася від львівського клубу. Він вважає, що «леви» мали набрати 15-16 очків.

«Наприклад, у мене викликають відчуття прикрості м’ячі, пропущені в Олександрії. Коли здавалося, що ніщо не віщувало неприємностей, м’яч під час подачі просто зайшов у дальній кут — воротар навіть не зреагував. А другий м’яч господарів був забитий з-під нашого захисника — «на виконання». Це були фактори везіння, які грали не на нашу користь.

Якщо взяти відповідну метрику у Wyscout, то на осінньому відрізку ми недобрали приблизно сім очок. Навіть при тому рівні гри та тих виконавцях, які ми маємо, Львів мав набрати 15—16 пунктів», — заявив Дулуб прес-службі ФК Львів.

ФК Львів провів 14 матчів, набрав дев'ять очок і перебуває на останньому місці у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.