«Футбол – збиткова справа»: Надєїн висловився про чутки щодо банкрутства Вереса

Переглядів 277
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«Футбол – збиткова справа»: Надєїн висловився про чутки щодо банкрутства Вереса
Іван Надєїн. Фото: НК Верес
Президент рівненського Вереса Іван Надєїн прокоментував інформацію щодо відкриття провадження про банкрутство клубу Господарським судом Рівненської області.

Іван Надєїн нарешті прокоментував інформацію щодо відкриття провадження про банкрутство Публічного акціонерного товариства «Рівненський народний клуб Верес» господарським судом Рівненської області.

«Ніякого банкрутства немає. Це нормальний процес, який ніяк не позначиться на житті клубу. Загальноприйнята у світі процедура врегулювання кредиторської заборгованості. 

Футбол - збиткова справа. Абсолютна більшість українських клубів - збиткові».

Надєїн заспокоїв громадськість, що клуб з честью подолає сьогоденні проблеми. 

«Єдиний законний механізм - процедура, в яку ми зайшли. Це не оголошення банкрутства. А процедура, яка буде врегульована в законний спосіб рішенням суду. Це оздоровлення і відновлення.

З цієї процедури ми вийдемо без боргів і це буде позитивним сигналом для наших акціонерів. Впевнений, вартість наших акцій на біржі лише виросте», – сказав Надєїн в інтерв’ю клубній пресслужбі Вереса.

  • Після 15-ти турів Верес посідає 15-те місце в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, маючи в активі вісім очок.
  • Наступний матч головна команда народного улубу проведе 25-го листопада. Верес в Рівному прийматиме харківський Металіст 1925. Початок гри о 15:00.