«Габаритний форвард, який є гравцем силового плану»: у Колосі прокоментували найдорожчий трансфер в історії

Переглядів 670
Артем Жилінський Артем Жилінський
0 голосів
«Габаритний форвард, який є гравцем силового плану»: у Колосі прокоментували найдорожчий трансфер в історії
Гітіс Паулаускас. Фото: Колос
Головний тренер ковалівського Колоса Ярослав Вишняк прокоментував появу у його команді першого зимового новобранця – 24-річного литовського нападника Гітіса Паулаускаса.

Колос офіційно представив новачка команди Гітіса Паулаускаса 16-го січня. Ярослав Вишняк відзначив фізичні дані нападника та вважає, що цей футболіст додасть конкуренції серед гравців атаки.

«Це габаритний форвард, який є гравцем силового плану. Паулаускас є членом національної збірної Литви, має всі якості та умови для того, щоб прогресувати. Ми сподіваємося, що Гітіс посилить нашу гру вже зараз і підніме рівень конкуренції серед гравців атаки. цьому не зупинятиметься у зростанні майстерності й надалі».

Тренер Колоса заявив, що литовець хотів приєднатися до ковалівців, що і відіграло ключову роль в цьому трансфері.

«У Колосі литовець, кандидатуру якого ми розглядали ще півроку тому, з'явився завдяки скаутингу. З кількох гравців, запропонованих нашому тренерському штабу, ми зупинили свій вибір на Гітіс. До того ж бажання перейти до нашої команди було й у самого футболіста – а це має для нас велике значення».

Паулаускас вже почав вчити українську мову. 

«З перших днів перебування в Колосі Гітіс прагне вивчати українську мову – і це дуже тішить. За невеликий час він уже опанував кілька найбільш уживаних фраз – «добрий день», «до побачення». Та й футбольну мову, зрозумілу всім, ніхто не скасовував», — заявив Вишняк для «Ua-football».

  • Паулаускас зіграв 21 матч за Егнатію в усіх турнірах цієї кампанії, забивши чотири голи та віддавши дві результативні передачі.
  • Нападник має на своєму рахунку 11 поєдинків і два м'ячі за збірну Литви з 2020 року.
  • Колос набрав вже 21 очко в УПЛ за 16 турів з 17 можливих.
  • В кінці лютого ковалівська команда на виїзді зіграє проти Вереса.