Гол Степанюка приніс перемогу над Кривбасом: Ворскла дихає в спину Олександрії

Переглядів 594
Ворскла - Кривбас. Фото: УПЛ
Ворскла у домашньому поєдинку 27-го туру УПЛ мінімально обіграла Кривбас. Зустріч у Полтаві завершилась із рахунком 1:0.

Ворскла та Кривбас протистояли один одному у матчі за шість очок. У разі успіху команда Віктора Скрипника могла б піднятися на шосту позицію, яку гостям потрібно було відстояти.

У першому таймі господарі віддали ініціативу Кривбасу, але до конкретики біля воріт суперника так і не дійшло. Після перерви Ворскла створила кілька небезпечних моментів, проте щастя було на боці Кривбасу.

На 62-й хвилині агресивний тиск конвертувався у забитий м'яч. Після подачі Бацули м'яч після удару Степанюка головою полетів точно у лівий кут.

Після пропущеного голу Кривбас відповів небезпечними моментами Семотюка та Дібанго, але їм так і не вдалося забити у ворота Павла Ісенка, який до фінального свистка зберіг ворота у недоторканності.

Відео переможного голу Степанюка можна переглянути в телеграм-каналі FanDay

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Ворскли з рахунком 1:0, яка дозволила полтавцям потіснити Кривбас із шостої позиції у турнірній таблиці.