Гол вигнанця Буткевича та ювіляр, який став антигероєм: результат матчу п’ятого туру УПЛ Оболонь – Зоря

Переглядів 432
Оболонь — Зоря. Фото: УПЛ
В рамках матчу-відкриття п'ятого туру Української Прем'єр-ліги київська Оболонь приймала вдома луганську Зорю. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 2:0.

Сьогодні, 30 серпня, відбувся перший матч п'ятого туру чемпіонату України між Оболонню та Зорею.

Саме луганська команда зуміла відкрити рахунок у середині першого тайму. Мічин вдало зіграв на підбиранні і в один дотик відправив м'яч у ворота киян з меж штрафного майданчика.

▶️Переглянути гол Зорі можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

У другому таймі Зоря швидко подвоїла свою перевагу. Новачок команди Будківський, який виявився не потрібний Поліссю та президенту житомирців Геннадію Буткевичу, першим замкнув простріл Антюха та переграв голкіпера.

Відзначимо, що на 62-й хвилині Дубко отримав другу жовту картку та залишив Оболонь в меншості. Цікаво, що захисник сьогодні провів 50-й матч в УПЛ.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Зорі.

УПЛ, п'ятий тур

Оболонь - Зоря - 0:2

Голи: Мічин, 19, Будківський 52

• Після цього поєдинку Зоря вийшла на друге місце, набравши дев'ять балів, а Оболонь із одним очком йде останньою.
  • У наступному турі луганці зіграють з київським Динамо (14.09), а кияни прийматимуть Олександрію (14.09).