Голи на будь-який смак: хет-трик Довбика у ворота Зорі зробив Дніпро-1 одноосібним лідером УПЛ

Переглядів 1128
Артем Довбик та Домінго Бланко. Фото: УПЛ
Поєдинок Дніпро-1 – Зоря відкривав програму недільних матчів шостого туру УПЛ. Матч в Ужгороді завершився переконливою перемогою спортклубівців з рахунком 3:0.

Головною дієвою особою сьогоднішнього матчу став нападник Дніпра-1 Артем Довбик, який в сьогоднішньому матчі відзначився хет-триком, забиваючи на будь-який смак.

Артем розпочав свій бенефіс на 29-й хвилині. Нападник наважився пробити зі штрафного та влучним ударом відкрив рахунок у матчі. На цьому Довбик не зупинився та по перерві відзначився ще двома голами.

Спочатку Артем на 59-й хвилині оформив дубль, реалізувавши вихід на ворота Дмитра Мацапури, а вже за 15 хвилин замкнув простріл Олександра Назаренка, переправивши м'яч у ворота Зорі.

Фінальний свисток зафіксував п'яту перемогу Дніпра-1 в УПЛ після шести турів, маючи гру в запасі. Сьогоднішня звитяга допомогла команді Олександра Кучера вийти в одноосібні лідери чемпіонату України.

Далі за курсом в Дніпра-1 подорож до Ліхтенштейна на гру проти Вадуца (13 жовтня) у Лізі Європи, а після повернення в Україну спортклубівці в чемпіонаті зустрінуться проти ФК Рух (16 жовтня). Зоря днем раніше проведе свій матч сьомого туру УПЛ проти Колоса.