«Головне – тримати марку»: Степаненко висловився стосовно майбутньої кар’єри

Переглядів 1614
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Головне – тримати марку»: Степаненко висловився стосовно майбутньої кар’єри
Тарас Степаненко. Фото: Google
Досвідчений футболіст донецького Шахтаря та збірної України Тарас Степаненко прокоментував переходи Сергія Сидорчука та Сергія Кривцова до Вестерлоо та Інтер Маямі, а також натякнув про свої плани.

Лідер Шахтаря та збірної України Тарас Степаненко висловився про нещодавні трансфери Сергія Кривцова та Сергія Сидорчука в іноземні клуби.

«Кривцов уже пішов, я там до цього звик, тому вболіваємо... В Америці у нас улюблена команда це Інтер Маямі, стежимо за ним кожен матч. Сергій Сидорчук пішов до Бельгії. Для мене він ніби грав за Динамо, суперника Шахтаря, але мені справді сумно, бо я з цими хлопцями протягом десятка років граю», – сказав Степаненко в інтерв’ю ВЗбірна.

Також 34-річний футболіст додав такі слова:

«Щодо свого майбутнього, я не знаю. У мене ще рік контракту з Шахтарем. Дай Боже, якщо буде здоров'я... В принципі почуваюся добре, інтерес досі є. Побачимо. Життя покаже, це така штука. Сьогодні ти тут, завтра там. Але головне – тримати марку, триматися на хвилі».

  • Сьогодні Степаненко разом з українською збірною зіграє проти італійців у рамках відбору Євро-2024.
  • Початок зустрічі між Італією та України о 21:45 за київським часом.
  • На даний момент українська збірна з сімома очками в активі посідає друге місце в групі С. У першої Англії 13 балів. Італія та Північна Македонія, які набрали по чотири очки, ідуть на третьому-четвертому місцях. У п'ятої Мальти нуль балів.