«Головне завдання – залишитися в УПЛ»: новий тренер Руху хоче грати в атакувальний футбол

Переглядів 336
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
1 голос
«Головне завдання – залишитися в УПЛ»: новий тренер Руху хоче грати в атакувальний футбол
Віталій Пономарьов. Фото: ФК Рух
Головний тренер Руху Віталій Пономарьов прокоментував своє призначення на посаду керманича першої команди після відходу з команди Леоніда Кучука.

Пономарьов, який успішно працював з молодіжною командою Руху, пішов на підвищення, аби виконати завдання по збереженню місця в УПЛ на наступний сезон.

Новопризначений коуч «жовто-чорних» готовий ризикувати та довіряти молоді у найвідповідальніший відрізок сезону.

«Звичайно, це відповідальна місія, адже зараз команда перебуває в непростій ситуації. Першочергово треба вирішити головне завдання – залишитися в УПЛ.

Для мене це новий виклик. Я, звичайно, мріяв про таку пропозицію від керівництва клубу, як і кожен тренер мріє про постійне професійне зростання. Для мене подвійною мотивацією є те, що багато хлопців пройшли через нашу команду U-19, я їх усіх добре знаю Тому хотілося далі з ними працювати. 

Будемо грати в агресивний футбол. Хочемо діяти з позиції тиску. Звичайно, що не все відразу буде виходити. Але ми однозначно спробуємо заграти в атакувальний футбол», – сказав Пономарьов.

Рух провів 17 матчів, набрав 17 очок і посідає 14 місце в турнірній таблиці УПЛ. 2 квітня львів'яни відновлять сезон поєдинком проти Зорі.