Гравці Миная побилися в Туреччині з російськими футболістами: з’явилися кадри бійки

Переглядів 1920
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
Гравці Миная побилися в Туреччині з російськими футболістами: з’явилися кадри бійки
Минай на зборах у Туреччині. Фото: Минай
Між представниками Миная, який виступає в Прем'єр-лізі України, та російського Шинника стався конфлікт в Туреччині. Результатом цього стали ушкодження футболістів закарпатської та ярославльської команд.

Футболісти українського Миная та російського Шинника побилися в одному з турецьких готелів під час зборів. Попередньо відомо, що форвард Миная Данило Колесник заступився за працівницю готелю, якій нахамив росіянин, після чого і почалась бійка. Є інформація, що з боку Миная активну участь у бійці брали Олег Вишневський та Дмитро Нємчанінов.

Наразі відомо, що футболісти Шинника отримали травми в результаті бійки з футболістами Миная. Про це повідомляє російський канал «Матч ТВ». За його інформацією, у російських футболістів переломи пальців кисті та ребер, а у одного з представників Шинника гематома під очима. Окрім того, «Матч ТВ» повідомляє, що три футболісти Миная також отримали серйозні ушкодження.

У свою чергу, телеграм-канал «Бомбардир» опублікував відеофрагмент бійки між гравцями закарпатського Миная та ярославльського Шинника.

Відео бійки також можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.

Раніше повідомлялося, що бійка між українськими та російськими футболістами відбулася під музику «Допоможе ЗСУ!».

Також зазначимо, що Минай після першої частини сезону посідає 13 місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 14 балів.