Григорчук натякнув на ймовірну відставку: що сказав головний тренер Чорноморця

Переглядів 1529
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Григорчук натякнув на ймовірну відставку: що сказав головний тренер Чорноморця
Роман Григорчук. Фото: ФК Чорноморець
Головний тренер одеського Чорноморця Роман Григорчук висловився щодо завдання своїх підопічних на залишок цього сезону Української Прем’єр-ліги.

Роман Григорчук висловився щодо свого майбутнього в Чорноморці. Як зазначив тренер, з керівництвом поки розмови не було, а також фахівець вважає, що команда із такими результатами не потрібна одеським фанатам.

«Ми з керівництвом майбутнє не обговорювали. Але коли команда на десятому місці в таблиці, коли команда не грає в єврокубках... Одесі це не потрібно. В Одесі має бути хороша команда, яка грає в єврокубках і показує хороший футбол. Одеса на це заслуговує. 

Якщо ти не можеш подарувати вболівальникам такий футбол, то потрібно думати, що робити... Але й потрібні можливості, щоб показувати такий футбол.Потрібно подумати й оцінити, а після цього приймати рішення».

Григорчук висловився щодо завдання, яке ставить перед своїми підопічними на залишок сезону. 

«Завдання? Говорити про те, що нам потрібно взяти ще 5-6 очок і не хвилюватися про перехідні матчі... Смішно навіть про це говорити. Виграй у Зорі - можна було про щось думати, те, що ми планували. Матчів стає все менше», - сказав Григорчук для «ТаТоТаке».

  • В Українській Прем’єр-Лізі Чорноморець із 29 очками в активі в активі посідає восьме місце.
  • Наступний матч одеська команда зіграє з Кривбасом 20 квітня.