Григорчук не дочекався: журналіст розповів, хто хоче забрати Чорноморець – це дуже амбітний інвестор


Наприкінці червня Роман Григорчук покинув одеський Чорноморець, ставши головним тренером азербайджанського Нефтчі.
Відхід українського фахівця з команди пов'язували з проблемами комплектації команди, що давалася з труднощами через зіпсовану репутацію клубу власниками Борисом Кауфманом та Олександром Грановським.
Одеський журналіст В'ячеслав Кульчицький розповів, що наразі все ще залишаються охочі придбати Чорноморець.
«Є потенційні інвестори – це американська компанія ALLRISE CAPITAL. Вони вже давно хочуть придбати клуб, ще з часів правління Леоніда Клімова, який досі має певні стосунки до Чорноморця.
Нинішні інвестори Кауфман та Грановський ведуть торги з ними. Наскільки я знаю, то американська компанія зацікавлена. Зрозуміло, що одні хочуть великі гроші, а інші маленькі».
Саме ALLRISE CAPITAL володіє стадіоном «Чорноморець» та має власну жіночу команду.
«Ця компанія, придбавши стадіон, вирішила створити в Одесі жіночу команду під назвою Сістерс. Вони вийшли з Першої ліги у Вищу та мають амбітні плани.
Вони вже продемонстрували свої наміри й це дає підстави вболівальникам Чорноморця дивитися у майбутнє з оптимізмом. Єдина проблема зараз – це тренерський штаб та виконавці».
Також Кульчицький розповів, як скоро може відбутися зміна власників у одеському клубі.
«Дуже довго запрягається цей процес, а як буде далі невідомо. Не виключаю, що це може статися найближчим часом», – сказав він в ефірі ютуб-каналу «BurBuzz».
- Нагадаємо, що співвласники клубу Кауфман і Грановський отримали підозри від НАБУ через незаконне заволодіння аеропортом «Одеса».
- Раніше повідомлялося, що на балансі одеського клубу немає практично жодної інфраструктури.
- У сезоні 2023/2024 Чорноморець із 32 очками в активі посів 12 місце в турнірній таблиці УПЛ.