Інгулець мінімально поступився Колосу: ковалівці на відстані двох очок від зони єврокубків

Переглядів 1128
Інгулець - Колос. Фото: УПЛ
У суботу, 14 квітня, відбувся поєдинок Інгулець – Колос (0:1) у рамках 21 туру чемпіонату України. Гості у цьому протистоянні змогли здобути непросту перемогу.

Перший тайм цієї зустрічі пройшов із невеликою перевагою гостей. Інгулець за 45 хвилин не зміг завдати жодного удару у площину воріт противника, а Колос зробив це три рази.

Один із таких пострілів завершився голом. Його автором став захисник Вадим Мілько, який влучним ударом замкнув подачу з кутового. Асистував йому Володимир Лисенко, хоча цей гольовий пас можна вважати формальним. М'яч просто рикошетом відлетів від форварда до Мілька у штрафному майданчику Інгульця.

У другому таймі гра з боку підопічних Сергія Ковальця пожвавішала. За рахунок низки замін Інгульцю вдалося освіжити гру та взяти м'яч під контроль (58% проти 42%).

Однак конвертувати володіння у забитий гол команда не змогла. Колос на класі довів матч до закономірної перемоги.

У результаті 1:0. Колос набрав три очки та вийшов на шосте місце у турнірній таблиці УПЛ. Інгулець поки що залишається дев'ятим.